Obecné informace o službě Televize


Dostupnost služby

Televize je doplňkovou službou k naší službě připojení k síti Internet. Nelze ji dodat samostatně. Služba je dostupná ke všem internetovým tarifům mimo tarifů 2g+. Podmínkou sledování televize je koupě, zápůjčka či pronájem set-top boxu.


Informace o programové skladbě

Programy jsou rozděleny do tří základních nabídek:

  • Start - nabídka obsahuje kompletní nabídku českých, slovenských a vybraných zahraničních poskytovatelů obsahu, které jsou dostupné zdarma nebo za minimální poplatek.
  • Family - nabídka obsahuje nabídku Start rozšířenou o placené filmové, dětské, naučné sportovní, hudební a erotické programy.
  • Max - nabídka obsahuje kompletní nabídku placené a neplacené televize včetně HBO a Cinemax.

Detailní informace o balíčcích a jejich programech naleznete zde, ceny jsou dostupné zde.

Na čem lze sledovat

Naší programovou nabídku lze sledovat několika způsoby, a to až na čtyřech zařízeních jedné domácnosti zároveň za jednu cenu:

  • na klasické televizi přes externí zařízení (set-top box)
  • na mobilním telefonu nebo tabletu (k dispozici je aplikace pro android a ios)
  • na počítači v běžném webovém prohlížeči.


Programový archiv

Součástí služby je archív, ze kterého je možné si jednoduše pustit veškeré pořady ze všech majoritních kanálů a to až 7 dní zpětně. Archív je dostupný na všech sledovacích platformách.


Správa zařízení pro sledování

Tuto správu si zákazník provádí sám v aplikaci dostupné zde. Jednoduchým způsobem lze aktivovat mobilní sledovací platformy (telefon/tablet/set-top box) nebo přímo spustit sledování tv ve vašem prohlížeči.

Poskytovatelem převzatého televizního vysílání je společnosti 4NET.TV services s.r.o., která je jako provozovatel převzatého R a TV vysílání registrována Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn.: 2015/281/SMU/4ne ze dne 14. 4. 2015. Společnost 4NET.TV services s.r.o. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy. Poskytovatelem IPTV služby je společnost GRAPE SC, a.s.

Z důvodu legislativních omezení nejsou všechny programy dostupné v aplikaci na telefonu/tabletu, a ve webovém prohlížeči.