Obecné informace o službě Televize


Dostupnost služby

Televize je doplňkovou službou k naší službě připojení k síti Internet. Nelze ji dodat samostatně. Služba je dostupná ke všem internetovým tarifům mimo tarifů 2g+. Na moderních televizních přijímačích (Smart TV Samsung, LG, Panasonic) lze televizi sledovat přes aplikaci, kterou lze do přijímače nainstalovat bez dalších přidaných nákladů. Pokud nemáte Smart TV, je nutné je koupit, zapůjčit, nebo si pronajmout set-top box.


Informace o programové skladbě

Programy jsou rozděleny do čtyř základních nabídek (nabídka Start musí být vždy zvolena, zbylé nabídky základní nabídku Start rozšiřují):

  • Start - nabídka obsahuje kompletní nabídku českých, slovenských a vybraných zahraničních poskytovatelů obsahu, které jsou dostupné zdarma nebo za minimální poplatek.
    • Tuto nabídku je možné rozšířit o tématické balíčky - Sportovní, Dokumentární nebo Dětský
  • Basic - nabídka rozšiřuje nabídku Start o placené filmové, dětské, naučné, sportovní a hudební programy.
  • Max - nabídka rozšiřuje nabídku Start o placené filmové, dětské, naučné, sportovní, hudební a erotické programy.
  • Maxi+HBOGO - nabídka obsahuje kompletní nabídku televizních kanálů včetně HBO a HBO GO.

Detailní informace o balíčcích, jejich programech a cenách naleznete zde.

Na čem lze sledovat

Naší programovou nabídku lze sledovat na čtyřech zařízeních zároveň. Z toho můžou být až tři televizní přijímače (přes set-top box nebo aplikaci v tv). Mobilů, tabletů, nebo pc je možné mít spárováno neomezeně, stále ale platí, že najednou mohou jít maximálně 4 streamy, včetně těch, co jdou na televizní přijímače. V ceně jsou dva televizní přijímače, třetí je za příplatek 50Kč/měsíc. Detailní informace o podporovaných televizních přijímačích a platformách naleznete zde.


Programový archiv

Součástí služby je archív, ze kterého je možné si jednoduše pustit veškeré pořady ze všech majoritních kanálů a to až 7 dní zpětně. Archív je dostupný na všech sledovacích platformách.


Zprovoznění služby, správa zařízení pro sledování

Zprovoznění a správu si zákazník může provést sám v aplikaci dostupné zde. Lze zde sledovat televizní vysílaní přímo v prohlížeči, nebo např. aktivovat aplikaci instalovanou do Smart TV. Set-top-boxy lze koupit na naší provozovně. Zdarma obdržíte balíček Start na zkušební dobu 14 dnů. Pokud se vám postup zdá složitý, kontaktujte nás na naší bezplatné lince 800 466 466.


Z důvodu legislativních omezení nejsou všechny programy dostupné v aplikaci na telefonu/tabletu, a ve webovém prohlížeči.