Zkušební připojení

     Na našich hotspotech je aktivní zkušební přihlašovací účet (trial). Zde si můžete po dobu 5 minut vyzkoušet chování naší nové služby SauronNet.Hotspot (lokality s nově instalovanou službou mají 30 minutový zkušební limit s možností okamžitého opětovného přihlášení).

Komu je služba určena

     Služba SauronNet.Hotspot je navržena jako doplňková služba pro naše uživatele fixního připojení (kteří na požádání obdrží přístup zdarma) nebo jako mobilní připojení k Internetu na kratší dobu (např. pro turisty).

Internet s garancí rychlosti

     Pokud poptáváte dlouhodobé kvalitní připojení k síti Internet s garantovanou rychlostí, navštivte naši sekci s tarify fixního připojení. Zřízení fixního připojení k síti Internet je podmíněné návštěvou našeho technika u vás (zdarma) a montáží příslušného zařízení (pevně umístěná anténa vně budovy či kabel do bytu).

Okamžitý přístup

     Pokud potřebujete okamžitý přístup k síti Internet, můžete zakoupit tiket s heslem nebo můžete přístup obdržet prostřednictvím SMS platby. Zde naleznete podrobnosti, jak lze dočasný přístup ke službě SauronNet.Hotspot získat.

Informace o právě uskutečněném připojení

     Na stránce http://hotspot.sauron.cz/ (dostupná pouze při přihlášení přes hotspot, url kdykoliv vepište do adresního řádku vašeho prohlížeče) uvidíte informace o vašem přihlášení, např. kolik vám zbývá času do konce vašeho připojení.