Připojení kabelem

     V panelových a činžovních domech instalujeme na naše náklady kabelové rozvody. V mnoha domech v naší oblasti je již nainstalováno zakončení naší technologie (nejčastěji v přízemí nebo sklepě, je označeno nálepkou naší společnosti). Občas má již uživatel od nás kabel v bytě nainstalován. Pokud ne, pak je nutné kabel do bytu natáhnout.

Připojení uživatelů UTP kabelem

     Uživatelé jsou připojeni kabelem přímo z našeho zařízení. Instalace a připojení jednoho zařízení zákazníka je bez poplatku. Připojení je zakončeno jedním UTP portem. Požaduje-li zákazník připojit více zařízení, nebo wifi, je potřeba dodat wifi router. Jeho cena je cca 500Kč, nebo může zákazník použít vlastní.

Připojení uživatelů optickým kabelem

     V lokalitách, kde poskytujeme připojení k Internetu přes technologii GPON, je nutné instalovat optický kabel až do bytu a dodat speciální GPON router. Tento router je možné dodat s jedním UTP portem, kompletní dotovaná cena tohoto připojení je 1.300,- Kč s DPH. Požaduje-li zákazník připojit více zařízení, nebo wifi, je potřeba dodat wifi router. Jeho cena je cca 500 Kč, nebo může zákazník použít vlastní. GPON router je možné dodat i se 4 UTP porty a wifi, kompletní dotovaná cena toto připojení je 2.600,- Kč s DPH. Tento router umožňuje i připojení k VoIP službám bez nutnosti kupovat VoIP bránu. Zákazník má možnost zápůjčky zařízení při závazku odběru služby po dobu 12/18/24 měsíců. V takovém případě zůstává zařízení v majetku naší společnosti a k instalaci s GPON routerem s wifi účtujeme instalační poplatek ve výši 800,- Kč. Doba úpisu je zavislá na tarifu, který zákazník požaduje (Premium/Ideal/Mini).