Připojení kabelem

     V panelových a činžovních domech instalujeme na naše náklady kabelové rozvody. V mnoha domech v naší oblasti je již nainstalováno zakončení naší technologie (nejčastěji v přízemí nebo sklepě, je označeno nálepkou naší společnosti). Občas má již uživatel od nás kabel v bytě nainstalován. Pokud ne, pak je nutné kabel do bytu natáhnout.

Připojení uživatelů UTP kabelem

     Uživatelé jsou připojeni kabelem přímo z našeho zařízení. Instalace a připojení jednoho zařízení zákazníka je bez poplatku. Připojení je zakončeno jedním UTP portem. Požaduje-li zákazník připojit více zařízení, nebo wifi, je potřeba dodat wifi router. Jeho cena je cca 1000Kč za gigabitový, 500Kč za 100Mbit. Zákazník také může použít vlastní zařízení.

Připojení uživatelů optickým kabelem

     V lokalitách, kde poskytujeme připojení k Internetu přes technologii GPON, je nutné instalovat optický kabel až do bytu a dodat speciální GPON router. GPON router má 4 UTP porty a wifi, kompletní dotovaná cena toto připojení je 2.000,- Kč s DPH. Zákazník má možnost zápůjčky zařízení při závazku odběru služby po dobu 24 měsíců. V takovém případě zůstává zařízení v majetku naší společnosti a účtujeme instalační poplatek ve výši 500,- Kč.