Základní informace

Obecné informace

Služba je provozována prostřednictvím sítě společnosti Vodafone s vlastním názvem sítě “Sauron CZ”. S ohledem na složitost podmínek ostatních virtuálních operátorů, kterými podmiňují přijatelnou cenu za volání, jsme zvolili opačný postup. Připravili jsme proto pro naše zákazníky pouze jeden tarif, ve kterém je stejná cena za volání do všech sítí, bez jakýchkoli podmínek, smluv ani paušálů. Navíc uplatňujeme vteřinovou tarifikaci, takže platíte od první vteřiny pouze to co opravdu provoláte.

Tento tarif je však dostupný pouze pro naše internetové zákazníky, a bezplatně je možné jej zřídit jen zákazníkům, kteří odebírají naše internetové služby alespoň 6 měsíců a nemají problém s platební morálkou (nebyli nikdy upomínáni o žádnou platbu).

U nových zákazníků našich internetových služeb, kteří mají zájem i o mobilní volání je možné složit kauci v jejíž výši bude nastaven volací limit. Po šesti měsících odběru služby a bezproblémové platební morálky bude kauce vrácena.

Stejně tak je možné pro stávající zákazníky, kterým se občas nepodaří zaplatit za naše služby včas, dohodnout složení trvalé kauce a zřízení mobilního volání.

 

Úhrady služeb

Služba je fakturována jednou měsíčně. Zúčtovací období je jeden kalendářní měsíc. Faktury budou zasílány, stejně jako u ostatních služeb, emailem vždy na začátku měsíce.

 

Přenos čísla

Stejně jako u našich VoIP pevných linek je možný přenos Vašeho stávajícího čísla mobilního telefonu k nám. Tyto přenosy jsou zpoplatněny viz. ceník.

 

Dokumenty k nahlédnutí


Objednání služeb

Objednat lze telefonicky na 800 466 466, nebo mailem na: sauron@sauron.cz