Legislativní omezení


Nutnost vlastnit set-top box

Poskytovatelé obsahu dovolují sledovaní televize primárně na televizním přijímači, což lze v současné době zajistit jen set-top boxem. Po pořízení set-top boxu můžete sledovat televizi i na tzv. second screenech, kam spadají např. mobilní telefony, tablety a počítače. Nelze tedy poskytnout televizi na sledování pouze na počítači či notebooku, vždy je potřeba vlastnit set-top box i když ho nevyužijete.


Omezení sledování na Českou republiku

Poskytovatelé obsahu nedovolují sledovaní televize jinde než na území České republiky. Ačkoliv služba může být dostupná kdekoliv přes jakoukoliv internetovou konektivitu, jsme nuceni omezit její dostupnost pouze na Českou republiku.


Zpoplatnění základní nabídky Start

Ačkoliv programová nabídka Start obsahuje pouze kanály dostupné na území České republiky zdarma, jsme nuceni platit za každého uživatele poplatek organizacím INTERGRAM, Dilia, OSA, OOA-S a OAZA. Nově po poskytovatelích internetové konektivity požaduje poplatek i Skupina Nova za šíření kanalů Nova, Cinema, Fanda, Smíchov a Telka. Podobnou platbu připravuje také Skupina Prima. To je hlavní důvod, proč je i základní programová nabídka zpoplatněna. Pouze u dražších internetových tarifů jsme se rozhodli službu dotovat.